108388 477

بیش از 50 ویژه برنامه در هفته دفاع مقدس برنامه ریزی شده است

on .

مسعود جهانگیریفرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین شهر و میمه از برنامه ریزی بیش از 50 برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نگاه اصفهان، سرهنگ مسعود جهانگیری در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای گرانقدر مدافعان حرم و سلامت گفت: به این مناسبت، رونمایی از تندیس شهیده"زینب کمایی" با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین روز سوم مهرماه برنامه ریزی شده است.

وی از شخصیت شهیده به عنوان یکی از شاخص های شهر شاهین شهر نام برد که در دهه 60 بدست منافقین به شهادت رسیده است و گفت: بلندنظری و تفکر بسیجی این شهیده دانش آموزی نقطه مقابل منافقین بود که تصمیم بر ترور او گرفتند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج از توزیع 700 بسته لوازم التحریر به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد و افزود: بسته ها شامل 12 قلم کالای مورد نیاز دانش آموزان است که توسط خیران تهیه شده است.

سرهنگ جهانگیری گفت: پنجمین مرحله توزیع بسته های غذایی شامل یک هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان شهرستان نیز در این مناسبت توزیع خواهد شد.

وی بیان داشت: افتتاح 7 واحد مسکونی روستای چم گردله در شهرستان پل دختر استان لرستان جز برنامه هایی است که در طول هفته برنامه ریزی شده است، واحدهای فوق در جریان سیل ویرانگر سال گذشته تخریب شده بودند که با همکاری خیران و بسیجیان سازندگی سپاه ناحیه بازسازی شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان به دیگر برنامه های ویژه هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس، دیدار با خانواده های معزز شهدا، ایثارگران و مدافعان حرم، افتتاح دو پایگاه مقاومت بسیج در روستاهای ازان و مورچه خورت، برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح، راویان دفاع مقدس در مدارس، کارگاه های سبک زندگی، مشاوره ، همایش پیاده روی بانوان بسیجی و غبارروبی گلزار شهیدان از جمله این برنامه ها به شمار می آید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

آئین نواختن زنگ بازگشایی مدارس استان اصفهان

آموزش حضوری اجباری نیست