108388 477

تاکید فرماندار شاهین شهر بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی

on .

ph1268فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در این شهرستان به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا خواستار همکاری عموم مردم شد.

اسفندیار تاجمیری با اشاره به تبدیل وضعیت شهرستان از سفید به نارنجی در روزهای اخیر اظهار کرد: اداره صمت برنامه ریزی لازم را جهت تولید و توزیع ماسک پارچه ای و همچنین عرضه ماسک طبی در سطح شهرستان انجام دهد.

وی با اشاره به برگزاری کنکور ارشد در ۱۶، ۱۷ و ۱۸ مرداد و کنکور سراسری در ۳۰و۳۱و مرداد و ۱ شهریور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر، تصریح کرد: شهرداری با همکاری ناحیه مقاومت بسیج در زمینه ضدعفونی محل های برگزاری کنکور سراسری و کارشناسی ارشد با دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر همکاری نماید و همچنین شبکه بهداشت و درمان در انجام غربالگری و پیش بینی امکان تأمین ماسک برای مراجعین هماهنگی نماید.

رئیس ستاد مقابله با کرونا در شهرستان، با تاکید بر تعطیلی پارکینگِ بوستان‌ها و آرامستان‌ها، خاطرنشان کرد: شهرداری ضمن محدودسازی های فیزیکی لازم در پارک ها و بوستان ها و اطلاع رسانی های محیطی با همکاری شبکه بهداشت و درمان، هلال احمر و فرماندهی انتظامی نسبت به فعال نمودن اکیپی برای ارائه تذکر و رعایت فاصله گذاری و ... به استفاده کنندگان اقدام نماید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید