108388 477

مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه

on .

ph1364با حکم فرمانده انتظامی استان اصفهان، سرهنگ علی صادقی به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه منصوب شد.

به گزارش نگاه اصفهان، مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه صبح امروز با حضور فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه تأمین امنیت و آرامش شهروندان، حاصل هم‌افزایی بین دستگاهی است، اظهار کرد: کمترین حقوق عامه مردم برخورداری از امنیت، آرامش و راحتی در زندگی است و این مهم تنها با شناخت کامل از پتانسیل‌ها، تدبیر مدیریتی و هم‌افزایی بین دستگاهی محقق می‌شود.

 وی گفت: کوتاهی در انجام وظیفه خیانت به خون شهداست، اگر دست استکبار از جمهوری اسلامی کوتاه و ایران کشوری آزاده است به برکت خون شهیدان بوده و اکنون دشمنان برای ایجاد شکاف میان ملت، دولت و حاکمیت عزم خود را جزم کرده‌اند.

سردار میرحیدری خاطر نشان کرد: امنیت ضامن توسعه پایدار کشور است و در کنار تقویت بنیه دفاعی و امنیتی باید به امور معنوی هم توجه کنیم تا از مسیر ارزشی باز نمانیم.

در این مراسم سرهنگ علی صادقی به عنوان فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه معرفی و از تلاش ها و اقدامات ۲۱ ماهه سرهنگ حسین بساطی تجلیل شد.

سرهنگ صادقی پیش از این به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان تیران و کرون خدمت رسانی کرده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ویدیو

گوشه ای از فعالیت های کادر درمان

سیگار، قلیان و معضل جوانان امروز